TOPOGRAFINĖS NUOTRAUKOS

Be topografinio plano negali būti pradėti jokie pastatų projektavimo darbai. Žemės nuosavybės teisės dar nesuteikia galimybės joje statyti gyvenamųjų namų ar kitos paskirties pastatų. Visos statybos prasideda nuo topografinio plano sudarymo. Suprantama, kad šią užduotį gali atlikti tik kvalifikuoti asmenis.

Topografinės nuotraukos padeda sudaryti tikslius ir aiškius topografinius planus, kurie tėra specialus žemėlapis. Toks sklypo grafinis vaizdas, pavaizduotas stambiu masteliu, padeda tinkamai pasirengti vieno ar kito projekto įgyvendinimui.

Planuose yra atvaizduojama:

 • esama visa žemės paviršiaus situacija,
 • nurodomi reljefo ypatumai
 • požeminės komunikacijos.

Nustatyta tvarka planai yra suderinami su visomis inžinerinius tinklus eksploatuojančiomis organizacijomis bei savivaldybėmis. Topografiniai planai atliekami valstybinėje „LKS 94“ koordinačių sistemoje. Planai pateikiami skaitmeninėje ir popierinėje laikmenose. Naujai sudaryto plano galiojimo terminas – vieneri metai.

Topografiniam  planui atlikti reikia pateikti šiuos dokumentus:

 • Sklypo teisinę registraciją (registro pažymėjimą);
 • Žemės sklypo planą arba žemės sklypo kadastrinius matavimus (jeigu yra).

Darbų trukmė priklauso nuo sklypo sudėtingumo. Procesas kartais užtrunka, bet tik todėl, kad viskas būtų padaryta pagal galiojančias taisykles ir reglamentus.

Šiems planams parengti įmonė turi licenciją Nr. 1GKV-709 išduotą Nacionalinės žemės tarnybos prie ŽŪM

KONTAKTAI

MB „GINMESTA“
Reg. adr. Upelio g. 2-23, LT19114 Širvintos
Buv. adr.Šeiniaus 8-2, LT19121 Širvintos
Tel.: 8-656-18850, el. paštas info@ginmesta.lt
Įm. kodas 303196518
PVM kodas LT100009705815
A.s. LT82 4010 0510 0183 0765
AB DnB NORD bankas, banko kodas 40100
Įregistruota 2013 m. lapkričio 27 d.
Registro tvarkytojas VĮ Registrų centras
Vadovas Gintautas Keturakis


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.

KITOS PASLAUGOS

 • Žemės sklypų geodeziniai (kadastriniai) matavimai

  Geodeziniai matavimai – nusako tikslius žemės sklypo duomenis ir yra atliekami koordinuojant žemės sklypo posūkio taškus, esamus statinius, žemės naudmenų kontūrus ir inžinierinius tinklus. Matavimai atliekami norint žinoti tikslias savo žemės nuosavybės…

 • Sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai

  Sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai rengiami ir su planavimu susiję kiti veiksmai atliekami automatizuotai per Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinę sistemą (toliau – ŽPDRIS) (interneto tinklalapio adresas – www.zpdris.lt)

 • Naudojimosi tvarkos nustatymas, sklypų nužymėjimas, riboženklių atstatymas

  Paskyrimas naudotis žemės sklypo dalimis turi būti kiek įmanoma užtikrinantis galimybes racionaliam, efektyviam sklypo ir prie jo esančio namo dalies, tenkančios konkrečiam bendraturčiui, naudojimui, privažiavimui, priėjimui ir patekimui į bendraturčiui…

 • Melioracijos sistemų statyba ir remontas

  MB „Ginmesta“ atestuota melioracijos statinių statybai , melioracijos statybos techninei priežiūrai. Įmonė atlieka hidrotechnikos, melioracijos įrenginių rekonstrukciją, remontą bei naują statybą.